Proč jsme tak dobří?

  • Impregnované masivní dřevo
  • Skvělá nabídka za nízké ceny
  • Doprava zdarma

Jste pro nás důležití!

V těchto nejistých dobách čerpáme sílu z toho, že se naše výrobky i teď starají o to, aby děti mohly zůstat dětmi a bezstarostně si hrát.Zdraví a bezpečnost všech rodin je proto naší nejvyšší prioritou. Z tohoto důvodu již bylo přijato nespočet opatření, a to jak u nás, tak přímo u tebe doma, aby se tuto náročnou dobu dařilo zvládnout tím nejlepším možným způsobem.

Pokračujeme i nadále v dodávkách!

Je pro nás důležité, abychom vás transparentně informovali o aktuální situaci týkající se dodání zboží. Vzhledem k mimořádně vysokému objemu objednávek v rámci celoevropských e-shopů dochází v dodavatelském řetězci ještě stále k prodlevám. Na jedné straně to vede k přetížení přepravních společností a balíkových služeb při dodávkách, na druhé straně ke zpoždění v doplňování materiálu, což zase zpožďuje naši výrobu.

Situace v oblasti zákaznického servisu je obdobná. Vzhledem k neobvykle vysokému počtu dotazů činí v současnosti doba zpracování e-mailů přibližně 2–3 týdny. Prosíme vás, abyste se zdrželi opakovaných dotazů, a slibujeme, že na každý dotaz postupně odpovíme, i když to bohužel trvá déle, než se očekávalo.

Jakmile bude vaše objednávka naplánována pro výrobu, obdržíte automatické oznámení o stavu dodávky. Další oznámení pak obdržíte ve chvíli, kdy bude zboží předáno přepravní společnosti nebo balíkové službě.

Omluvte prosím čekací doby a zpoždění. Usilovně pracujeme na tom, abychom vám mohli znovu nabídnout naše obvyklé služby.

Ber prosím situaci vážně – děláme to také!

Nezapomeň si mýt ruce, udržuj vzdálenost alespoň dva metry, kýchej jen do horní části rukávu, případně do loketní jamky ... Všichni už jsme tuto radu slyšeli aspoň tisíckrát, přesto tě žádáme, aby ses jí opravdu řídil a chránil tak své vlastní zdraví. Ihned po oznámení prvních události jsme u FATMOOSE zajistili, aby mohla velká část našich pracovníků pracovat z domova. Pro ty, kteří kvůli své pracovní náplni nemohou z domova pracovat, byla přijata interní bezpečnostní a hygienická opatření k zajištění maximální bezpečnosti.

Děkujeme!

Na závěr bychom chtěli vám všem poděkovat za vaše mimořádné pochopení. Posledních několik týdnů znovu prokázalo, jak silný je pocit odpovědnosti a vzájemného porozumění v komunitě FATMOOSE. Děkujeme vám za tu spoustu milých zpráv, které jste nám v posledních několika dnech poslali a které nám pomáhají i v těchto těžkých dobách hledět kupředu.

Přejeme vám jako našim zákazníkům, ale i vašim přátelům a rodinám, abyste všichni zůstali zdraví. A aby vám naše dětská hřiště pomáhala vnést radost na vaše vlastní zahrady. I nadále budeme dělat vše, co je v našich silách!

Děkujeme vám a zůstaňte zdraví
Tvůj tým FATMOOSE tým