Proč jsme tak dobří?

  • Impregnované masivní dřevo
  • Skvělá nabídka za nízké ceny
  • Doprava zdarma

Kontakt

Dosažitelnost

Můžete nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře a klasicky telefonicky.

Od pondělí do pátku můžete od 9:00 do 16:00 hodin kontaktovat německy či anglicky náš zákaznický servis na čísle: +420 (0) 22 8880 345
Dbejte prosím pracovní doby naší zákaznické linky.

Německy a anglicky hovořící zákaznický servis

Zpětná vazba

Jste spokojeni nebo pro nás máte podněty? Dejte nám vědět. Těšíme se na vaše hodnocení na stránkách TrustedShops či Trustpilot nebo na vaši recenzi na Googlu. Pokud by snad něco nebylo k vaší plné spokojenosti, obraťte se prosím pomocí kontaktního formuláře na náš zákaznický servis. Jeho pracovníci neleznou spolu s vámi vhodné řešení. Jste skutečný fanoušek a chcete se podělit o své zážitky? Sdílejte tedy svou fotku nebo video na Instagramu s hashtagem #fatmoosemoment nebo nám pošlete fotku či video včetně popisku na adresu [email protected] pro naši webovou stránku. Těšíme se na vaši zpětnou vazbu!

Zákazníky z celé Evropy, které jsme již obšťastnili, a kteří speciálně pro nás vyfotografovali svá dobrodružství, si můžete v klidu prohlédnout v našem obchodu v rubrice Inspiration Nechte se inspirovat!

Blogger

Jste blogerem a máte zájem o spolupráci s námi? To rádi slyšíme! Stačí, když nám pošlete e-mail na adresu [email protected], ve kterém nám prozradíte něco o sobě a svých plánech pro budoucí spolupráci. Pokud již máte press-kit, můžete nám jej také rovnou poslat. Budoucí spolupráce tak bude probíhat hladce!

Soutěž

Za tímto účelem nás nejlépe olajkujte na Facebook. Ať už se jedná o soutěže, slevové kampaně atd. - zde získáte vždy aktuální informace.